Barbora Hamplová vyhrála soutěž krásy Miss Face 2015. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pánové, máte smůlu! Soutěž krásy vyhrála Barbora Hamplová, která je na holky

Vítězkou 6. ročníku soutěže krásy Miss Face, kterou pořádá modelka Taťána Makarenko (26), se stala půvabná brunetka Barbora Hamplová. Pánové si ale musí nechat zajít chuť, pětadvacetiletá kráska, která pochází z Bruntálu a žije v Praze, je totiž na holky.

„Hodlám svého titulu využít ve prospěch takto orientovaných lidí. Ráda jim do budoucna pomůžu, třeba i ohledně přiznání orientace. Vím, že pro mě to bylo to nejtěžší, co jsem musela v rodině udělat. Pokud někomu pomůžu, aby se holky nebo kluci nebáli, tak budu jedině ráda,“ sdělila Hamplová po vyhlášení.

„Díky titulu bych do budoucna obecně ráda pomáhala druhým, hlavně ale dětem. K tomu bych se ráda zaměřila i na zvířata v útulcích,“ dodává Bára, která prý ve vítězství nedoufala, v sále přitom měla nejhlasitější podporu. Fandit jí přišli kolegové z práce, žádnou partnerku v publiku neměla, od rozchodu je Hamplová stále sama.

Na druhém místě skončila blondýnka Monika Vaculíková (24) a jako třetí se umístila osmnáctiletá studentka Natálie Myslíková. Titul Miss Face Internet si odnesla Veronika Thielová (24).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 10. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.