Boxer Rosťa Osička a modelka Barbora Mottlová si domluvili kšeft. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pánové, na bývalou Playmate nic nezkoušejte. Bude mít místo rukou kladiva!

Herečka a také i zpěvačka Bára Mottlová (29) se na křtu nové knížky Milana Drobného (71) Když se ucho utrhne v hotelu Fusion seznámila s tanečníkem, boxerem a malířem v jedné osobě, Rosťou Osičkou (59). A bylo to shledání, jež by prý mohlo být pro obě strany zajímavé.

„Ač nejsem žádný diblík ani tintítko, ta ženská křehkost ve mně prostě je. Na ulicích při návratu z divadla přeci jen není vždy úplně bezpečno a jen křikem se člověk asi případnému násilníkovi těžko ubrání, proto by mi nějaká lekce sebeobrany od mistra tohoto umění určitě přišla vhod. Kdysi, jako malá holka jsem zkoušela jiu-jitsu, ovšem jen krátce a moc chvatů mi v hlavě nezůstalo. Takže proč nezkusit box,“ vysvětlila Bára a hned s Rosťou kuli pikle.

„Trochu jsem si oddechl. Obával jsem se, že by chtěla trénovat tanec, ale zaplať bůh, o tom slovo nepadlo. StarDance byla dobrá zkušenost, ale kdyby mi kdokoli za cokoli nabízel šanci, jít do toho znovu, kategoricky řeknu ne. Byl to záhul a navíc, kdo si má pamatovat všechny kroky, obraty, vrtění a nevím co ještě. Ne tanec opravdu ne, ale box a obranné fígle ji rád naučím. Nebude první ani poslední ženou, kterou bych trénoval,“ řekl Osička. Ten současně prozradil, že i když by do StarDance znovu za nic na světě nešel, přesto v něm zůstalo plno zážitků.

„Většinu jsem zvěčnil na plátně a na podzim proběhne výstava mých obrazů s tématikou StarDance. Mám jich zatím deset a další čekají. Chci, aby to byla taková moje vzpomínka na tuhle soutěž, takže se snažím zachytit vše, co mě zaujalo. No, ostatně přijďte a uvidíte,“ dodal Rosťa Osička.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 2. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.