(Zdroj: TV Prima/Krejzovi ) 11x FOTO

Párty pro dvě kočky! Kolikáté narozeniny slavila Kaira Hrachovcová a Ivana Korolová?

Herečky Kateřina Kaira Hrachovcová (44) a Ivana Korolová (30) oslavily svoje narozeniny přímo na natáčení. Překvapení v podobě dortu, přání od kolegů a šampaňské, které bouchlo už v sedm ráno. Tak probíhala oslava na natáčení seriálu Krejzovi.

Natáčelo se přímo v seriálovém baru, kde hlavními hvězdami byly hned od rána Kateřina Kaira Hrachovcová (Marta Flanderková) a Ivana Korolová (Danka Krejzová), a i když to režisér nevidí rád, tak se s ostrou klapkou chvíli otálelo. Důvod byl jasný, musely se oslavit narozeniny a to hned dvoje – dort zdobily portréty obou hereček a ty se neostýchaly do sebe říznout. „Bylo to velké překvapení, bylo sedm ráno, takže jsem to vůbec nečekala,“ přiznala se první oslavenkyně Kaira Hrachovcová, která je ráda, že se pozornost v tu chvíli nesoustředila jen na ni, ale podělila se o ni s Ivanou Korolovou. „Dort byl nádherný a chutnal moc.“ A co by si seriálová sousedka Marta nejvíc přála? „Krásnej obyčejnej život. V tom je všechno. Přátelé, rodina, práce s nejlepšími lidmi, se kterými je mi dobře,“ vyjmenovává herečka a dodává, že zdraví je samozřejmě nejvíc.

Dort se dvěma svíčkami, který oslavenkyni předal seriálový manžel Petr Čtvrtníček, samozřejmě patřil i druhé herečce Ivaně Korolové. „Tak tohle opravdu bylo! Pan režisér nám popřál jako první a hned nám s Kairou lehce upravil věk. Mně přál k osmnáctinám a Kaiře k pětadvacetinám. To bylo od něj milé,“ směje se herečka, která zároveň slavila i roční výročí svatby. „Hezky se to pamatuje, to je pravda,“ přiznala herečka, kterou tak doma čeká hned trojitá oslava. „Slavit budu nadvakrát. Jednou s manželem Jirkou a rodiči v Krkonoších na Erlebachově boudě, kde jsme měli svatbu. Podruhé udělám oslavu pro všechny kamarády v Praze. Víte, když jsou to ty třicetiny, tak si to zaslouží,“ prozrazuje seriálová Danka, která dostala od manžela vytoužený dárky. „Miluju překvapení, ale manželovi jsem řekla, že bych si moc přála polaroid. Dokonce jsem mu ukázala i přesný model a pak se to snažila rychle zapomenout, abych byla ve výsledku překvapená,“ směje se herečka, která od manžela dostala dárek i výročí svatby. „Moc jsem chtěla svoji svatební kytici, protože jsem si ji moc neužila, hned po obřadu jsem kytku hodila mezi přítomné dámy a chytila ji Martina Pártlová a ta už ji z ruky nedala.“ Manžel Jirka tak přání vyslyšel a Ivana dostala svatební kytici ve zmenšené podobě.

Takže oslavy u Ivany budou veliké, oproti Kaiře, která narozeniny moc neslaví. „Víte, já si vždy vzpomenu, že mám narozeniny, až když mi ten den začnou lidé přát, psát zprávy a telefonovat. Je to moc krásný, že si vzpomněli a já za to moc děkuju,“ dodává seriálová Marta Flanderková, která si už jen nasadila dioptrické brýle a pospíchala na plac, protože i o narozeninách se musí natáčet.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

19. 9. 2018 00:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.