(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO VIDEO

Pastva pro oči i uši! Podívejte se, jak dopadl duel na ostří hlasů mezi kráskami Andreou Kalivodovou a Terezou Mátlovou?

Doslova pěveckým soubojem našich předních operních hvězd Andrey Kalivodové Terezy Mátlové se oficiálně otevřely dveře tanečního a pohybového centra Moving World Prague v Jungmannově ulici. Nejenže Andrea s Terezou jsou krásné ženy a disponují skvělými hlasy, ale mají i neskutečný smysl pro humor a improvizaci. Jejich duel poskládaný z operních árií pobavil a nadchl. Navíc obě přiznaly, že také tanec jim vůbec není cizí.

„Tanec se mi líbí a hodně s povoláním pěvkyně souvisí. Například v Carmen mám několik tanečních kreací. Ale tanci se chci věnovat intenzivněji, už kvůli tomu, že je to pro tělo zdravé. A potom, když se řekne tanec, tak v tom je jiskra, optimismus, život a to mám ráda,“ uvedla Andrea Kalivodová.

Tereza Mátlová zase přiznala: „Já jsem se dala na hodiny flamenca. A moje dvanáctiletá dcera Emilka zase chodí do baletu. Moc ji to baví. 

Obě dámy mají jedinečnou možnost se v tanci ještě zdokonalovat, protože Moving World Prague ve třech samostatných klimatizovaných sálech nabízí 25 pohybových a tanečních programů, počínaje jógou, pilates, přes společenské tance, latino páry i ladies, až po tango, House dance a další taneční styly.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

13. 2. 2020 16:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.