(Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Pat a Mat se zabydleli v muzeu Grévin Praha „… A je to!“

Co nového v muzeu voskových figurín Grévin? Televizní hvězdy Jolana Voldánová a Roman Šebrle, kteří již v muzeu mají své vlastní voskové dvojníky mezi sebe přivítali Pata a Mata.

Tito dva pověstně nešikovníkutilové nás u televizních obrazovek baví svými triky a zlepšováky více než 40 let. Při návštěvěmuzea v Celetné 15 vás budou doprovázet téměř na každém kroku, a to až do konce léta.V rámci interaktivní výstavyvás vtáhnou do svého animovaného světa.Vyzkoušíte trikovou 3D iluzi nebo tajemný přístroj Phenakistoscop, s jehož pomocí zjistíte, jak se dělá animovaný film.Hravosti a fantazii se zde meze nekladou.  

Nejzábavnější muzeum Grévin Praha včera v Celetné ulici č. 15 slavnostně otevřelo interaktivní výstavu a rozšířilo tak svou stálou expozici o animovaný svět Pata a Mata. Výstava bude trvat do konce prázdnin a návštěvníci mají možnost vyzkoušet a objevit neočekávané triky, které přináší svět animovaného filmu. Již v lobby muzea nás přivítali dva gigantičtí panáčci v čepičkách, červeném a žlutém roláku a modrých montérkách.

Na Pata a Mata budou odteď návštěvníci narážet opravdu ve všech prostorách muzea,v celé stálé expozici a také tam, kde je možno cokoliv kutit, například ve výtahu, u otvoru klimatizace či na záchodcích.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

24. 4. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.