Zpěvačka Patricia Kelly je v Praze. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Patricia z Kelly Family se těší na české publikum: Už dnes!

Hudebnice Patricia Kelly (45) je v České republice. Členka legendární rodinné kapely Kelly Family přijela se svým novým turné Favorites hned do dvou českých měst. Dnes zpěvačka koncertuje v Praze 6 v sále Na Marjánce, zítra vystoupí pod širým nebem na nádvoří olomoucké radnice.

„Sólově jsem v Česku po třetí. Dokonce jsem byla v Praze na tři dny nepracovně s manželem, tedy jako turistka. To jsme si udělali romantický víkend, nikdy na to nezapomenu,“ svěřila se Patricia, když procházela Celetnou ulicí.

„Rozhodně se sem musím vrátit, je toho tady tolik k vidění! Za ty tři dny jsme nemohli stihnout navštívit všechno. Miluju architekturu a muzea. Praha je nejkrásnější město v Evropě,“ míní Kelly.

Tentokrát nechala manžela Denise doma a hodlá se věnovat jen svým fanouškům. „Manžel je teď doma s dětmi. Máme dva kluky, jedenáct a třináct let. Ale často si voláme,“ usmívá se zpěvačka, která několik let žila v Belgii, před třemi lety se pak přestěhovala do Německa.

Kelly Family společně už pár let nevystupují. Existuje určitá možnost, že by se všichni členové znovu sešli na jednom pódiu?

„Nejsou žádné konkrétní plány, ale mluvíme o tom. Všichni máme své vlastní projekty a děti. Navíc to není snadné, žijeme ve čtyřech různých zemích. Většinou se setkáváme po malých skupinkách, je to jednodušší,“ uzavírá Patricia Kelly.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

26. 6. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.