Patricie Solaříková, Václav Čížkovský (Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Patricie Solaříková z Ulice má roli snů! Debut na jevišti a hned se dere chlapům do kalhot

Vypadá skvěle. Osm kilo, kterých se před nedávnem zbavila, jsou ty tam a z herečky Patricie Solaříkové je pořádná kočka. Kromě toho, že se cítí v nové „váhové“ kategorii dobře, daří se jí v práci i soukromí. Už půl roku randí s bubeníkem kapely Eddie Stoilow Markem Fryčákem a nemůže si vztah vynachválit. Takže je na obzoru svatba?

„Faktem je, že je nám spolu parádně a co se týče svatby, to se musíte zeptat Marka. Podle mě to patří mezi chlapské role a aktivitu by měl, ovšem ne teď, vyvinout on. Půl roku naší známosti zase není tak dlouhá doba, abychom se hnali na radnici. Pořád se ještě poznáváme a necháváme tomu volný průběh. Co se má stát, stane se a jestli za rok, dva nebo dřív či později není důležité,“ uvedla Patricie.

Jak doplnila i případný potomek je proto hudbou budoucnosti. „Jistě, chtěla bych dítě, nebo děti, ale opět říkám, ne teď hned. A navíc, já jsem takový ten staromódní konzervativní typ, takže nejdřív svatba a potom ratolesti. Nechci žít donekonečna s partnerem, jak se říká, na psí knížku nebo na hromádce, to není nic pro mě,“ prozradila herečka, kterou jsme s jejími kolegy mj. Uršulou Klukovou, Václavem Čížkovským a dalšími zastihli v Branickém divadle, při zkouškách nové komedie Holky z inzerátu, která bude mít premiéru 29. března.

„Strašně se těším. Zatím se mi prkna, co znamenají svět vyhýbala, teď mě čeká divadelní debut a hned v úspěšné hře Marca Camolettiho plné vtipných situací a záměn - Holky z inzerátu, jejíž název tak lehce napovídá, o čem bude. Z Paříže, kde měla v roce 1966 premiéru se v nové úpravě přesuneme s diváky do současné Prahy. A dost nápovědy,“ dodala Patricie Solaříková. 

Ta se ovšem ještě než „vplula“ na jeviště a pustila do zkoušení pozdravila s dětmi z dětského domova, které se přijely podívat, jak se dělá divadlo. A jelikož je Patricie patronkou neziskové organizace Nadání a dovednosti, pozvala své kamarády právě sem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 3. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.