Moderátorka, misska a budoucí nevěsta Gabriela Kratochvílová se stala patronkou soutěže Dívka roku 2016. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Patronka soutěže Dívka roku chystá vdavky. Jak to Česká Miss Kratochvílová všechno zvládá?

Misska, modelka a moderátorka Gabriela Kratochvílová má letos náročný program. Kromě pracovních povinností jí čeká stěhování a samozřejmě i svatba. Po dlouhodobé známosti řekne své ANO příteli Filipovi.

„Sňatek bude někdy a někde na Vysočině spolu s rodiči, kamarády a příbuznými. To někdy znamená v létě, ovšem datum si nechám pro sebe a přesné místo na Vysočině také neprozradím. Nechme to zatím obestřené tajemstvím. Ovšem ještě předtím, a to se moc těším, budu patronkou sedmadvacátého ročníku soutěže pro 13 – 15leté dívky – Dívka roku, jehož dějištěm bude 18. června Jičín,“ uvedla Gábina. Sama se zmíněné akce kdysi zúčastnila a uspěla.

„Bylo to v roce 2003. Byla jsem ještě takové stydlivé blonďaté kuřátko s dlouhými vlasy, které cvičilo aerobic. Sice jsem nevyhrála, ale i druhé místo bylo krásné. Navíc jsem získala zkušenosti, ztratila ostych a nabyla sebevědomí, což mi možná pomohlo i o deset let později, kdy jsem se stala Českou Miss. Teď jako patronka pomáhám těm mladým děvčatům, aby i ony se při soutěži neztratily a něčemu se i přiučily. Je to takový první krůček na jejich další cestě,“ dodala Kratochvílová. Do Jičína se těší i herec a zpěvák Martin Písařík

„Jednak jsem rád v ženské společnosti, i když tohle jsou ještě holčičky, ale při téhle soutěži mě baví sledovat, jak bojují o přízeň poroty. Jak se snaží, makají na sobě. Být porotcem je hodně náročné, musíte být samozřejmě objektivní, posuzovat vzhled i inteligenci. A také jim fandit. Proto se rád téhle akce účastním,“ vysvětlil Martin Písařík, s nímž do poroty zasednou i další známé osobnosti, třeba Václav Upír Krejčí, pro něhož to bude „soudcovská“ premiéra, ostřílený porotce Vlastimil Harapes, nebo i Jitka Boho, Iveta Vítová a řada dalších. A zazpívat Dívkám roku přijede Petr Kutheil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 1. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.