(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Pauhofová mlží o erotických scénách s německým sex symbolem!

Není překvapením, že si režisér Filip Renč do nově připravovaného snímku o Lídě Baarové vybral Tatianu Pauhofovou. Při výběru hereček totiž často sahá právě mezi Slovenky.

Kráska Tatiana Pauhofová (31) se na svou roli Lídy Baarové pečlivě připravuje. „Koukám na filmy, ve kterých hrála, čtu knihy a zkoumám i celou dobu, ve které Baarová pracovala,“ svěřuje se herečka. Chce co nejlíp pochopit její osud. Tvrdá slova Karla Markovicse, který Baarovou označil za šlapku, ale nepotvrzuje.

Život Lídy Baarové byl plný sexuálních pikantností. Pauhofová sice už scénář četla, ale odmítla odpovědět na otázku, jestli ve filmu bude mít erotickou scénu. Budeme si tak muset počkat na to, jestli znovu odhalí svoje tělo, jako tomu bylo třeba ve filmu Kousek nebe. Jejího milence Goebbelse bude hrát německý herec Karl Markovics. Dalšího přítele pak německý sex symbol známý ze seriálu Komisař Rex, Gedeon Burghard. Pauhofová oba herce ještě naživo neviděla. Na setkání se ale těší. A co říká na platonickou lásku mnoha žen, Gedeona Burkharda? „Jestli je to sex symbol, to radši přenechám na médiích,“ vykroutila se z odpovědi Pauhofová. 

10. 3. 2015 06:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.