You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 10x FOTO VIDEO

Pavel Callta ve filmu Muzzikanti hraje i zpívá!

Hudební romantický film Muzzikanti postupně odhaluje další žhavá želízka v ohni. Po hvězdné sestavě zkušených hereckých matadorů v čele s Pavlem Křížem, Marošem Kramárem a Martinem Dejdarem a muzikantských esech typu Jarka Nohavici, Petera Cmorika a Marty Jandové, odtajnili producenti další zajímavé jméno, které potěší především tu nejmladší generaci hudebních fanoušků.

Pavel Callta patří totiž mezi mladé pěvecké talenty, které mají bezkonkurenční sledovanost na sociálních sítích a jeho koncerty jsou naplněny těmi nejmladšími fanynkami.

Těžko říct, zda režisér Dušan Rapoš kalkuloval s touto situací, ale jisté je, že Pavel Callta dostal ve filmu Muzzikanti roli jednoho z hudebníků v kapele hlavního hrdiny Robina (Patrik Děrgel), tedy baskytaristy Hanyse. 

Zdali se mu herecký part povedl, to zjistíme až v den premiéry filmu tedy 2. března 2017, ale malou představu si můžeme udělat už teď, díky dalšímu videoklipu z Muzzikantů, ve kterém se poodhaluje příběh basáka Hanyse, který píseň s názvem Obleky zpívá a hudbu k ní zkomponoval reálný Pavel Callta.

Zpívá: Pavel Callta    Hudba: Pavel Callta   Text: Petr Šiška

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 1. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.