(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Pavlíně Němcové se vrátil syn z Paříže: Čeká, že se o něj maminka postará!

Modelka Pavlína Němcová má po dlouhé době doma v Praze syna Alaina. Jako většina studentů, i on se domů vrací s tím, že o něj bude královsky postaráno. Pavlína se směje a dodává, že syna má jen jednoho a že si péči zaslouží.

Teď píše magisterskou diplomovou práci a končí svá právnická studia. Žije pořád v Paříži, ale teď je na čtyři dny tady, píše tady tu diplomku. Chtěl na to mít klid a aby se o něj maminka postarala. Takže mu vařím a tak. S láskou samozřejmě,“ říká Němcová. „Nikdy jsem ho do ničeho netlačila, ani do studia. Jen mu vždycky řeknu svůj názor, také když se mi něco moc nezdá. Ale mám pocit, že jde tou správnou cestou,“ je na svého syna pyšná modelka

„Bude ještě ve studiu pokračovat, ale už si tady na celé léto zajistil stáž u jedné velké světové pojišťovny. Už je dospělý, to každopádně. Ale pro každou mámu bude její syn vždycky dítě, ať už mu bude pět, deset nebo třicet,“ říká s úsměvem Němcová. O synovi se rozpovídala během focení podzimní kolekce pro známou oděvní značku s fotografem Benediktem Renčem.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

27. 5. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.