Paľo Habera a jeho kapela Team chystají velkou show. (Zdroj: Instagram/Pavol Habera )

Pavol Habera a jeho Team pojedou na turné: Představí se v deseti českých halách

Slovenský zpěvák Pavol Habera (53) a jeho kapela Team se v květnu a červnu 2016 vrátí do českých hal. Šňůra nazvaná 33 Tour připomene, že skupina v příštím roce oslaví Kristova léta. Na koncertech v deseti městech zazní osvědčené hity i nové písně.

Poprvé se s novou pódiovou show Team českým posluchačům představí 20. května 2016 na zimním stadionu ve Zlíně. Na řadu pak přijde Olomouc, Brno, Havlíčkův Brod, Pardubice, Praha, Chomutov, Plzeň a České Budějovice. Turné skončí 9. června v Ostravě.

Team má právě v rádiích novou píseň s názvem Viem, čo cítiš a na turné slibuje zahrát všechny své známé pecky i nové songy s ještě větší energií a nasazením. To všechno zabalené do poctivé pódiové show 21. století.

Vstupenky na jednotlivé koncerty jsou v prodeji v síti Ticketportal v cenách od 390 do 690 korun (v pražské O2 Aréně vyjdou lístky na stání na 590 a na tribuny na 790 korun).

Skupina Team dosud vydala jedenáct řadových alb a pět kompilací největších hitů. Na svém kontě má tři vítězství v anketě Zlatý slavík na přelomu 80. a 90. let. Frontmana kapely Paľa Haberu můžeme nyní vídat každou neděli na Nově jako porotce v SuperStar.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2015 17:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.