Pavol Habera se objevil v Show Jana Krause. (Zdroj: TV Prima ) 3x FOTO

Pavol Habera v televizi prásknul: Tykačka s Krausem se nekonala

Slovenský zpěvák Pavol Habera (53) usedl do obávané červené pohovky ve středeční Show Jana Krause. Frontman skupiny Team, která se těší velké popularitě již pěknou řádku let i u nás, se aktuálně chystá na „další“ poslední turné.

„Naši diváci vědí, že je nevodíme za nos; pro některé členy kapely to bylo opravdu poslední…“ připomíná zpěvák odchod jejich bubeníka a pokračoval:  „My máme takový cyklus, že vždy po čtyřech letech děláme velké koncerty. Máme štěstí, že si naše publikum až nyní uvědomuje, co všechno umíme… To jsou ti puberťáci, co na nás chodili v té hysterii před třiceti lety,“ říká hudebník. „Ale chodí na nás ze zvědavosti i současní puberťáci, kteří mě znají jako přísného porotce z hudebních soutěží, ale jinak asi dosud vůbec netušili, co zpívám. A většinou to zabere a oni už nám zůstanou věrní.“

Při zmínce o hudební soutěži si Pavol Habera vzpomněl, jak spolu s Krausem působili jako kolegové-porotci v talentové televizní soutěži.

„Já jsem se tě asi po čtvrtém dílu natáčení zeptal, jestli bychom si nemohli tykat. A ty jsi říkal – ještě ne!“ dramaticky Krause paroduje Pavol Habera, který si právě s moderátorem potykal a jako dar mu předal tričko skupiny Team.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 3. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.