(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Pawlowská: Porazila jsem Martinu Navrátilovou!

Kdo by to do ní řekl. Spisovatelka, scénáristka a publicistka Halina Pawlowská se může pochlubit jedním velkým sportovním úspěchem. Coby tenistka zdolala bývalou světovou jedničku Martinu Navrátilovou

„To je pravda, ovšem ne úplná. Kdysi dávno jako holka jsem Martinu Navrátilovou skutečně porazila ovšem jen v úvodním gamu. Vedla jsem tehdy 1:0, ale pak jsem zřejmě usnula na vavřínech a zápas skončil 1:6 a 0:6,“ uvedla svůj tenisový „úspěch“ na pravou míru Halina, která odpovídala na otázky hostů a povídala o svých zážitcích a práci v pořadu Chuť do života v restauraci Aureole.

Jak přiznala to byl jediný světlejší moment nejen v tenisové kariéře. „Bohužel. Žádný sport mi nešel a v žádném jsem tedy ani nemohla vyniknout. Teď už říkám, že nejlepší sport je kafe a dort. A na tom trvám,“ doplnila Pawlowská.

V restaurantu Aureole šlo o první testovací tzv. One woman show a jak bylo z ohlasu naplněného sálu zjevné pokračování podobného pořadu na sebe prý nenechá dlouho čekat.

„Má to být, jak je v názvu uvedeno, i show, takže jsem se na něj řádně připravila,“ oznámila divákům Halina a vybalila apartní čelenku, kterou si nasadila na hlavu. Tu koupila na Ukrajině, když pátrala po svých kořenech. „Tak, a to bylo ono show a tím i končí,“ dodala Halina a začala monolog, který byl často provázen smíchem a potleskem.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

16. 4. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.