You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO VIDEO

P.B.CH. přirovnává spor Kiki a Maki k rozkolům v Lucii. Napsal o tom píseň. Její klip rozpohyboval 150 plastelínových postav

Ještě před tím, než vydá populární kapela Lucie očekávané nové album EVOLUCIE, si mohou fanoušci skupiny zkrátit čekání novou skladbou baskytaristy P.B.CH. Předlohou skladby Kiki a Maki je rozpad úspěšného beachvolejbalového páru. 

„Je to píseň o rozchodech, hlavně rozchodech v pracovní sféře, mnohdy i dost absurdních. Inspirovaná je i osobní zkušeností  z rozkolu  skupiny Lucie,“ přiznává P.B.CH.   

Skladba, které vévodí syrové energické kytary, nekompromisní basový groove a melodický refrén, vznikla po rozpadu sportovní dvojice.

„Vzhledem k tomu že jsem viděl jistou podobnost rozpadu s Lucií, která spolu spoustu let nehrála, vznikl na toto téma příběh inspirovaný skutečnými událostmi,“ dodává P.B.CH.

Příběh poté do klipové podoby ztvárnil výtvarník, režisér a scénárista Martin Aaron Hořínek, který se kromě různých technik věnuje převážně tzv. ,totální animaci‘. Ručně, bez použití počítače v klipu rozpohyboval více než 150 plastelínových postav. Kiki a Maki  je první vlaštovkou z chystaného alba. P.B.CH.

„Album vydám, jen co  dojedeme turné s Lucií,“ vzkazuje hudebník. 

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

3. 10. 2017 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.