You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 3x FOTO VIDEO

Pepa Vágner bude zpívat Neckářovou slavnou Půlnoční! Co vy na to?

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner přichází s novým hitem Nikdo nejsme dokonalej. K němu natočil i velmi netradiční klip. Více jak tříminutovou písničku zpívá při jízdě v autě Prahou. 

Josef Vágner, který mimo jiné hraje nyní ve čtyřech muzikálech (Dracula, Angelika, Antoinetta, Kleopatra, která se vrací znovu na scénu a mj. s ná Divadlo Broadwayi vyjíždí na zájezdy) se věnuje i své sólové dráze. Teď do světa vypouští novou písničku Nikdo nejsme dokonalej. 

„Nová písnička, jejímž autorem je Jakub Kuba, je takovou první vlaštovkou mé nové profesní etapy. A myslím, že se velmi povedla. Už se začala hrát v rádiu a všude, kde jsem ji doposud zpíval, se hodně líbila. A ten "klip" vznikl jako momentální nápad. Chtěl jsem, aby se písnička co nejrychleji dostala k lidem, tak jsem sedl do auta a bylo to... ” svěřil se Josef Vágner, syn slavného hitmakera Kara Vágnera.

U srdce  jej také zahřála zpráva, kterou dostal před pár dny.

„Volal i Václav Neckář, že by rád, abych si s ním na jeho dvou koncertech, které má v pondělí a v úterý v Divadle Broadwayi, zazpíval jeho hit “Půlnoční”. Je to pro mě obrovská čest a samozřejmě jsem nemohl říct nic jiného, než ano. A moc rád. Pana Neckáře si velice vážím a je pro mě čest, že můžu hrát i v Mýdlovém princi, který je plný jeho skvělých hitů,” doplnil Vágner junior, který je také až po uši zamilovaný do své krásné přítelkyně Marlen.  

Snad velkou zajímavostí je, že jeho první větší muzikálová role byla v díle Karla Svobody Monte Cristo. A tehdy jako “první honorář” dostal od hitmakera Svobody čínský dolar, který má dodnes jako talisman pro štěstí. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.