(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Pepa Vágner: Na Googlu o sobě našel něco strašného! Co?

Josef Vágner má pár dní do státnic, místo učení ale tráví čas v oblecích Dolce & Gabbana a fotí nové promo fotky. Společnost mu u toho dělá zpěvačka Kamila Nývltová. Proč to všechno?

„Jsem člověk, který se focení hrozně moc bojí. Ale s hrůzou jsem zjistil, že když se zadá mé jméno do Googlu, naskáčou tam hodně zajímavé fotky. Jsem tam na nich ještě klouček, tak mi přijde vhodné to trochu aktualizovat,“ vysvětloval se smíchem Vágner. A že se do ateliéru Petry Kropáčové zastavila také Kamila Nývltová, prý nebyla úplně náhoda.

„Kamča je tady dneska proto, že spolu připravujeme duet. Uvažovali jsme o tom delší dobu, ale teď je na to konečně nálada a taky čas. Duet by člověk měl zpívat s někým, koho dobře zná a rozumí si s ním,“ míní Vágner a dává tak prostor spekulacím. Kamila je čerstvě po rozchodu, hledá snad v Pepovi útěchu? Těžko říct a po létě se možná uvidí! Zpěváci totiž spolu jedou do Řecka.

„Protože jsem z jedné čtvrtiny Řek, tak se už tradičně chystám do Řecka. Mám tam své kořeny a zase dozrál čas to tam navštívit. Kamča s kamarádama tam přijede za mnou,“ svěřil se Vágner.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

15. 6. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.