(Zdroj: Herminapress.cz ) 31x FOTO

Pepa Vágner popustil uzdu fantazie! Přítelkyni si zvěčnil do perníku

„Přítelkyně je v současné době dost často pryč, tak jsem využil příležitosti a vyrobil si její kopii, abych si jí mohl v době nepřítomnosti připomínat,“ vysvětlil nám v proslulém perníkářství Sweet Prague zpěvák a herec Pepa Vágner, který sem zavítal spolu se svojí tříletou známostí Marlene na akci zdobení Valentýnských perníčků.

„Je tu se mnou jako model, takže jak vidíte, to, co jsem stvořil je opravdu kopie téměř nerozeznatelná od originálu. Ani jsem netušil, že ve mně dříme tak výrazný výtvarný talent. No, možná, že ve volných chvílích ho budu ještě rozvíjet a kdoví, třeba se někdy v budoucnu dočkám i své výstavy,“ zasnil se nad svým dílem Pepa.

Svůj um převedl i hudební skladatel Zdeněk Barták s manželkou, do díla se zapojil i Peter Pecha s přítelkyní, který se narychlo stihl přesunout z nehostinných prostor ČKD, kde zkoušel Rockyho do zmíněné cukrárny, s trochou do výtvarného díla přišel i stylista a vizážista Kája Pavlíček. 

Docela pikantní i bylo setkání majitelky perníkářství Lucie Ferencové a Anife Vyskočilové. Obě dámy totiž v minulosti patřily coby partnerky herce Ivana Vyskočila do jeho „harému“. Ne samozřejmě souběžně, ale každá si v jeho osrdí vysloužila během času pevné místo. Jak bylo ovšem vidět, historie zůstala zapomenuta a dámy se k sobě chovaly velice přátelsky. Dokonce do společného focení zapojily i synka Anife Hariho Hassana a pak si Vyskočilová za asistence Lucie vytvořila i své malé umělecké dílko.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 2. 2017 23:24 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.