(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Pepa Vojtek a vyprodané Hudební divadlo Karlín zpívalo Gotta. Muzikál Čas růží zažil premiéru!

Rocker Pepa Vojtek změnil tóninu a včera si prý rád a s chutí zazpíval písničky Karla Gotta při premiéře muzikálu režiséra Petra Novotného a scénáristy Sagvana Tofiho Čas růží v Hudebním divadle Karlín. Jde o příběh starého obrazu, který v sobě skrývá osud velké celoživotní lásky.

„Hraju starce, jak jinak, ale baví mě to. Strašně rád jsem si zazpíval tyhle všeobecně známé pecky Karla Gotta. My se spolu známe už dlouho a pro mě je čest, být součástí tohohle díla. Karel Gott je vzorem pro nás všechny. Dokonalý profesionál o jehož životních a pěveckých kvalitách nikdo nepochybuje. Je pro mě čest zpívat jeho písně a tím chci vzdát i hold všemu, co pro českou popmusic znamenal a ještě dlouho znamenat bude,“ svěřil se se svými popremiérovými pocity Pepa.

Premiéry se zúčastnil samozřejmě i sám mistr s rodinou. Po děkovačce přišel na jeviště a viditelně dojat poděkoval všem, kdo se na Času růží podíleli. „Pro všechny, kdo se na tomhle muzikálu pracovali to byla trnitá cesta. Já jsem se zúčastnil zkoušek i castingů a vím, že dali do toho vše. A myslím si, že se dílo podařilo. Je zajímavé slyšet své písničky v interpretaci jiných zpěváků, ovšem musím konstatovat, že na jevišti se představila řada talentů, kterým bych chtěl poděkovat za skvělou interpretaci,“ řekl Karel Gott. 

„Nebylo to jednoduché. Já mám písně pana Gotta rád, ale jsou strašně náročné. Díky za tuhle šanci, snad jsem nezklamat a zvládl svoji roli. Moc bych si to přál, protože bych chtěl, aby tohle představení bylo poděkováním Karlu Gottovi za vše, co pro nás všechny udělal a určitě ještě udělá,“ nechal se slyšet představitel hlavní role Honza Kopečný, s nímž bez diskuse souhlasili i jeho pěvečtí kolegové Petr Pecha, Martin Písařík, Markéta Procházková, Jiří Langmajer, Filip Antonio a všichni další. A ve stejně nadšeném duchu hovořili i návštěvníci premiéry mj. Helena Vondráčková, Kateřina Brožová, Kristina Kloubková a další a další a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 3. 2017 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.