(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Pepa Vojtek: Kabát vyměnil za holky v krajkách a vysokých šteklích

Čtyřletá spolupráce rockera Josefa Vojtka a elektrického smyčcového tria Inflagranti vyvrcholila včera na speciálním koncertu křtem prvního společného alba s názvem CD Live at Broadway. Josef Vojtek se v toto případě prvně představil i jako producent.

„Holky z Inflagranti mě požádaly, abych si to cedečko i pokřtil, Ale já si myslím, že by ho měli pokřtít hlavně lidi kolem. Ti mi pomohli s tím, aby toto CD vůbec mohlo vzniknout,“ řekl Josef Vojtek, který na koncertě zpíval písně z muzikálů.

„Pepu jsme ke spolupráci s námi nemuseli ani moc přemlouvat. Před čtyřmi lety jsem mu zavolala s nabídkou, jemu se to líbilo a měl zrovna čas, tak do toho s námi šel. A ta spolupráce trvá už čtyři roky. On má svůj rockový Kabát a zároveň zpívá v muzikálech, nabízelo se spojit oba typy muziky dohromady. A funguje je to, lidem se to líbí,“ vyprávěla šéfka Inflagranti Markéta Muzikářová a se smíchem dodala „ jen nám zakázal na dnešním koncertě hrát koledy. To je prý nuda. Proto je koncert pořádný rockový nářez!“

Pikantní také je, že trio Inflagranti ve složení Hana Vyšínská, Markéta Muzikářová a Iris Morisáková vystupují poslední rok vždy ve čtyřech. Na jaře byla těhotná Hana, na podzim je těhotná Markéta. 

„Ano, je to tak. Jsem na začátku sedmého měsíce, tak doufám, že na jevišti neporodím. Poslední koncerty mám v lednu a pak si dám mateřský oddych,“ řekla Markéta Muzikářová schvávající bříško ve slušivém outfitu, který pro ni vybral její dvorní stylista Martin Gruntorád. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2016 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.