(Zdroj: Herminapress.cz ) 32x FOTO

Pepa Vojtek se zatím drží. Uzdu obžerství pustí o štědrovečerní noci

Doma to mají, co se pracovních povinností týče, rozdělené. Pepa Vojtek je živitel rodiny a manželka Jovanka, mimo jiné, pečuje, aby rodinný krb nevyhasl. A podobné je to i o Vánocích. Krásnější polovina páru peče, smaží a vaří, samozřejmě pečuje i o svůj kosmetický salon, a manžel plní roli ochutnávače.

„I to je náročná funkce. Vánoce jsou jednou za rok, takže je třeba, aby sváteční stůl byl na úrovni. Takže Jovanka se stará aby nebyla nouze o dobroty, a já testuji její výtvory. A zatím, nemám žádné připomínky. Už se těším, že o Štědrém dnu a hlavně noci, nebudu jen chutnávat. To si dám pořádně do nosu,“ prozradil Pepa Vojtek na party divadel Broadway a Hybernia v crepérii U slepiček.

„Je to tak, Pepa je ochutnávač a kritik, já vyrábím dobroty na štědrovečerní stůl. Před pár hodinami otestovat a schválil vánočky, takže jsme mohli vyrazit na tuhle party,“ vysvětlila Jovanka.

Pobavit, pojíst a popít přišli na večírek i další známé tváře. Něco alkoholických nápojů otestoval třeba Vilda Čok, Marián Vojtko, Tomáš Trapl, Doktor P. P, nebo Petr Janda, o něco decentněji si přišly popřát se sklenkou v ruce úspěchy v Novém roce i dámy. Vínem se osvěžila Markéta Procházková, růžové víno usrkávala Markéta Martiníková. Na dračku šel i svařák, kterému podléhali hosté večírku bez ohledu na pohlaví, takže si dopřával horkého moku třeba Petr Kolář a aktivně se povyrazit po nemoci přišli také Ivan Vyskočil s partnerkou Romanou. Michal Kavalčík spojil příjemné s užitečným a vyzkoušel si na vlastní kůži jaké to je být prodejcem ryb. A jelikož je prý duše něžná, nevydržel u stánku dlouho a raději se věnoval jiným radovánkámi.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 12. 2016 09:15 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.