(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Pepa Vojtek vyhandloval červenou Thalii za zelenou s herečkou Veronikou Lazorčákovou

Moc dojetí nebo nervozity na sobě rocker Pepa Vojtek před udílením Cen Thálie za rok 2016 v Národním divadle znát nenechával, ale když si jednu trofej za vítězství v kategorii Muzikál, opereta odnášel, byl přece jen trošku naměkko. Stejně jako jeho doprovod, manželka Jovanka.

„S muzikály jsem začal v roce 1996 v Krysaři a od té doby jsem si zahrál a zazpíval řadu dalších postav. Je ale fakt, že dvojrole doktora Fausta a Mefista, za kterou jsem získal tuhle Thálii je asi v mé muzikálové kariéře nejnáročnější, i když parádní byl i Dracula, Baron Prášil, Tři mušketýři atd. Nesmírně si tohohle ocenění vážím a nikdy jsem nevěřil, že se někdy octnu tady, na jevišti Národního divadla a získám tohle významné ocenění,“ nechal se slyšet Pepa, který dorazil netradičně ve společenském oblečení a pod sako oblékl fungl novou košili, kterou dostal k nedávnému svátku všech Pepíků. A dost mu tahle změna z drsňáka v uhlazeného solidního pěvce slušela.

Jak řekl na jevišti, velice si Ceny Thálie váží, ovšem neváhal si svoji skleněnou trofej vyměnit se stejně oceněnou kolegyní z kategorie činohereček do 33 let, Veronikou Lazorčákovou. Prostě líbila se mu její zelená a jí zase Pepova červená. A tak měnil, až vyměnil a viditelně byla spokojenost oboustranná.

„Pepa na sobě doma nenechával nic znát, ale malinko asi nervózní byl. Znám ho už dlouho, tak jsem to vycítila. Jsem ráda, že Thálii získal a myslím si, že zaslouženě. On stanul na jevišti Národního divadla poprvé, ale musím prozradit, že já jsem tu byla už mnoho let před tím. Jako holka jsme sem chodili tancovat a naposledy, to bylo zhruba před více než patnácti lety, jsem jako tanečnice vystupovala v představení Obsluhoval jsem anglického krále. Trošku jsem si zavzpomínala na minulost a pak si s Pepou užila tuhle velice příjemnou současnost,“ uvedla Jovanka Vojtková.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 3. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.