(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Peter Nagy: Perly nenašel, tak si vydal ty svoje

Velice zručně si počínal zpěvák Peter Nagy v nové „rybí“ restauraci Almare při otevírání ústřic. Hravě zdolával jednu za druhou, nabízel kolemstojícím a sám také testoval.

„Perly jsem nenašel a ani nehledal, ty ostatně v ústřicích nejsou, ale jako správný suchozemec jsem si otevírání vyzkoušet musel. Ostatně ryby a jiné mořské živočichy mám rád, na pohled i na talíři, takže testování bylo na místě,“ vysvětlil Peter, který dále přiznal, že všeobecně v jídle vybíravý není s jedinou výjimkou. Nikdy při svých zahraničních cestách nepozřel pečená nebo grilovaná sarančata, ta prostě ze svého jídelníčku doživotně vyškrtl.

Nagy tedy perly nenašel, tak si vydal ty svoje. Ve zmíněné restauraci pokřtil spolu s kmotry Lenkou Filipovou, Evou Holubovou, Miro Žbirkou a Miroslavem Donutilem své nové album ROCKmi overené. To je plné jeho nejznámějších a nestárnoucích pecek ve zcela nových verzích, tak jak je hraje v rámci současného turné.

Na cédéčku nechybí např. Sme svoji, Chráň svoje bláznovstvá, So mnou nikdy nezostarneš, Korálky od Natálky atd.atd.

„Petrovy písničky znám léta a jeho samotného také. Vždycky se mi to co dělal, líbilo, takže jsem kmotrovství jeho nové desky rád přijal. Zpěv mám rád, sám jsem s chutí od malička prozpěvoval a později ho studoval i na JAMU, takže tenhle druh umění je mi blízký,“ nechal se slyšet Miroslav Donutil, kterého doplnila kolegyně Eva Holubová: „Peter Nagy je zpěvák čecho-slovák a to jsem i já, i když ne zpěvačka, ale herečka. Nemohla jsem tedy chybět. To, co hraje a zpívá znám od nepaměti a když vydal svoje hity v „novém kabátě“ ráda jsem si je přišla poslechnout,“ uvedla Eva Holubová.

5. 5. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.