(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Petr Černocká: S kuchtěním nemám problém

PRAHA – K vaření a tvorbě lahůdek zpěvačka Patra Černocká nepotřebuje Lexikon kouzel, ale vše zvládne sama a někdy prý i s chutí. A tu chuť předvést něco ze svého umění dostala i včera na party v restauraci Džambulka, kde zdejší mistr kuchtík učil známé osobnost, mimo jiné také Pavla Vohnouta alias Kyklopa ze skupiny Maxim Turbulenc či zpěváka Martina Maxu, připravit něco dobrot z makedonské kuchyně.

„S kuchtěním nemám problém. Potrpím si na taková ta zdravější jídla, takže nešetřím zeleninou, ale samozřejmě, dostane se i na maso. A když jsem měla šanci se něco nového přiučit, nenechala jsem se dvakrát pobízet. Makedonská kuchyně je přesně taková, jakou preferuji, takže jsem se s chutí stala asistentkou šéfa kuchyně a krájela, míchala, dochucovala, prostě dělal vše, co bylo potřeba. A když jsem spolu s kolegy z branže otestovala to, co jsme pod dohledem šéfa uklohnili, za společný výtvor nebylo třeba se vůbec stydět,“ pochválila se Petra.

Jelikož i zdravé pokrmy skrývají v sobě něco kalorií, nepohrdla Černocká ani chvilkou ladného pohybu. Za zvuků makedonských melodií se pustila s vervou do tance s přítomnou břišní tanečnicí a předváděla mnohdy figury, o nichž sama, jak tvrdila, netušila, že existují. Naladěni jejím uměleckým výkonem, se do podobných pohybů pustili i Kyklop s Martinem Maxou, ovšem jejich projev měl přeci jen k dokonalosti hodně daleko.

27. 2. 2014 10:09 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.