Dnes Stream.cz uvede sitcom Autobazar Monte Karlo s Petrem Čtvrtníčkem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Petr Čtvrtníček rozjíždí Autobazar Monte Karlo: Nový sitcom startuje už dnes!

Internetová televize Stream.cz uvede nový sitcom s Petrem Čtvrtníčkem (51) Autobazar Monte Karlo. První díl dvanáctidílného seriálu z prostředí provinčního autobazaru nazvaný Večerní auto startuje už dnes. 

Novým komediálním seriálem navazuje Stream.cz na předchozí spolupráci se společností Negativ, s níž natočila politickou satiru Kancelář Blaník. Režie se ujal Jan Prušinovský a vedle Čtvrtníčka, který hraje nepoctivého majitele autobazaru Karla Čížka, se v seriálu objeví Jaroslav Plesl (40) coby mechanik Bóďa a Lucie Polišenská (29) v roli asistentky Bubliny.

„Podobného vykuka, kterého hraju, jsem osobně nezažil, scházím se totiž jen se slušnými a poctivými lidmi. A tenhle by mezi ně rozhodně nepatřil. Já jsem za svůj dosavadní život koupil přes bazar čtyřiadvacet aut, většinou u známých, takže pocit, že by mě okradli, asi na rozdíl od běžných zákazníků, jsem neměl. Střídal jsem to docela rychle, když mě popadla touha vyzkoušet si nějakou značku a model, šel jsem do toho,“ prozradil Petr Čtvrtníček.

Na Stream.cz se také vrátil pořad Romana Vaňka Jídlo s. r. o. a od 7. října poběží další série Dělníků smrti. Ve stejný den bude mít premiéru první díl seriálu Bizarní Japonsko, který mapuje největší kuriozity této země. Od tohoto měsíce pokračuje i pořad Praha vs. prachy, místo taxikářů se nyní bude věnovat nelegálnímu byznysu směnáren.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 10. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.