Petr Janda s rodinou (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Petr Janda: Hrůzná vzpomínka z dětství. Na kolotoč mě nikdo nedostane!

Ač frontmana Olympiku Petra Jandu hned tak něco z rovnováhy nevyvede, jsou věci, z nichž má přeci jen respekt. A jednou z takových je třeba kolotoč.

„Na ten mě opravdu nikdo nedostane. Mám z něj respekt už od malička. Jakmile jsem coby dítko, ale i později, se nechal přemluvit, abych se na něm povyrazil, dopadlo to zle, nedobře. Žaludek začal téměř okamžitě protestovat a výsledkem většinou bylo, že nezůstalo jen u jeho pasivního protestu,“ vysvětlil Janda, kterého jsme s manželkou a dcerami zastihli na otevíračce britského hračkářství Hamleys v Praze. Jeho ratolesti ovšem podobné „postižení“ nemají a Rozárka i Anežka si za asistence maminky povození s chutí dopřály.

„Rád si s dcerami zablbnu, třeba na podzim pouštíme draka, nebo si hrajeme. Holky mají rády stavebnice a hlavně tvoří z Lega, a když si chceme zasoupeřit, tak prim hraje domino. To holky zvládají skvěle. Ovšem musejí vyhrávat, což je normální, takže se někdy snažím nevyhrát, aby nebyl doma poprask. Jo a zvládáme i šachy, zatím tedy spíše rozestavení figurek, ale nebude dlouho trvat a pustíme se i do zápolení,“ dodal muzikant Petr Janda.

Když se jeho slečny vydováděly na kolotoči, absolvovaly s mamkou a taťkou náročnou exkurzi po dvou patrech hračkářství. Zastavily se skoro u všech dětských lákadel, a jak bývá zvykem, do domácího arzenálu si odnášely pár věcí, které strašně nutně pro radost potřebovaly. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 5. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.