(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Petr Kutheil s přítelkyní Markétou Šandovou upustili páru v bubenické akademii! Co je nyní hodně zaměstnává?

Zpěvák Petr Kutheil naskočil do podzimní sezóny v plné síle a úsměvem na rtech. To, že neměl v létě skoro žádné volno, ho vůbec nemrzí. Celé léto makal, zkoušel, se svou kapelou jezdil po festivalech či dokončuje klip k dalšímu singlu z připravované desky Devět věcí. 

„Zkoušíme muzikál We Will Rock You s písničkami skupiny Queen. Natěšeným divákům jsme nedávno na Soundtrack Poděbrady předhodili malou ochutnávku. Představení se bude divákům určitě líbit. Pak musím nazkoušet roli Giordana Bruna v muzikálu Galileo, kde budu zaskakovat za Petra Koláře a čekají mě i další hezké věci,“ liboval si Petr Kutheil, který dál zpívá v představeních RockOpery, v kapele Bohemian Metal Rhapsody či koncertuje se svou kapelou Kutheil + Live Band.

Pracovně se daří i Petrově partnerce, tanečnici Markétě Šandové. „Na některých věcech spolupracuji s Petrem. Ale jinak zase od září hrajeme v Divadle Radka Brzobohatého koncertní show Freddie a začínáme zkoušet 50 odstínů! - muzikálovou parodii na kultovní knihu Padesát odstínů šedi. Také mě čeká hezká práce v Divadle Semafor s panem Suchým. To se těším,“ uvedla Markéta Šandová.

A přestože se s Petrem doma kvůli práci jen míjejí, našli si společnou chvilku a zkusili svoje rytmické umění v bubenické akademii Groove Army Academy, věhlasného bubeníka Tokhiho.   

„Musím říct, že bubny mají svoje kouzlo, bubnování spojuje lidi a má to takovou zvláštní atmosféru, že to člověka dostane do takového určitého transu, který člověka zbavuje starostí. Takže bych určitě tyto kurzy doporučil pro podnikatele a manažery, kteří jsou hodně vytížení prací, protože sem se přijdou opravdu a doslova vybít,“ vysvětlil zpěvák

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

10. 9. 2019 10:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.