(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Petr Kutheil si nechal vymazlit ručičky. S okusováním nehtů jsem skoncoval!

Zpěváka a moderátora Petra Kutheila jsme zastihli ne na jevišti nebo v koncertním sále, ale v kosmetickém salonu Silk Ferries, který oslavil první narozeniny. Samozřejmě přítomným zapěl, ale pak na sobě otestoval pár parfémů a nakonec využil i atraktivních nabídek zdejších dam „zkrášlovaček“ a podstoupil jemnou masáž obličeje a zabrousil i na manikúru.

„Musím se přiznat s nehty jsem si většinou poradil vlastními silami. Semtam jsem si je zkrátil doma nůžkami, občas i chrupem. Jasně, vím, že je to nectnost a přítelkyně Markétka mě často napomínala slovy – nech ty nehty - ale stíhejte návštěvy salonů, když jste s časem na štíru. Dneska jsem s tím ovšem nadobro skoncoval. Pohroužit se do tvorby zkušených manikérek je pohodička a navíc mám jistotu, že si neustříhnu nebo neukousnu kus prstu. A to za to stojí, takže ode dneška si na tohle dílo čas rozhodně udělám,“ informoval se smíchem Petr a se zalíbením bedlivým okem sledoval, jak mu děvče mění téměř orlí dráp v estetické zakončení ukazováčku.

To Dana Morávková je zkušenou návštěvnicí zdejšího salonu a ošetření je pro ni odpočinek i rituál. Tenhle salon objevila krátce po jeho otevření a je tu téměř domácí paní. „To je pravda. Když člověk cokoli potřebuje, měl by vyhledat odborníky. Pravda, za ně se vydává třeba řada těch, co si to o sobě jen myslí a skutek utek. Měla jsem kliku, že mi padlo do oka tohle studio a chodím sem na masáže, manikúru, pedikúru, ale třeba i za skvělými parfémy. Svému muži Petrovi jsem tu pořídila fantastickou vůni, kterou si občas nepozorovaně stříknu na sebe i já a jak mi řekl, líbí se i jeho okolí. Takže když to shrnu, chodím sem pravidelně nepravidelně. Jak čas a práce dovolí a nebudu už měnit,“ sdělila Dana, která pozvala do salonu i kolegyni a kamarádku Janu Švandovou, která, jak prozradila, si po instruktáži zdejší „procedury“ také s chutí otestuje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 11. 2019 13:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.