(Zdroj: TV Prima ) 13x FOTO

Petr Lexa má parohy jako Brno! Sandra Čarnodrinská skončila s Markem Lamborou v posteli

V seriálu Přístav zamíchá osudím lásky nová postava – Martin Pátek alias Marek Lambora. Seriálový syn manželů Pátkových v podání Petra Čtvrtníčka a Kairy Hrachovcové totiž pořádně zamotá hlavu nejen jim, ale hlavně Sandře Černodrinské. Je totiž mladý, hezký, ale občas i tak trochu záporák…

Casting na Martina Pátka probíhal trochu netradičně, svého seriálového syna si totiž vybírali Petr s Kairou sami!

„My se s klukem známe, já jsem byl u jeho porodu, takže se známe od píky… Dobře se s ním hrálo, on chtěl být vždycky herec, už když mu byly 3 až 4 roky,“ vtipkuje o Markovi Petr Čtvrtníček. „Bylo i fajn, že jsme byli u kamerových zkoušek, takže jsme si řekli, jo, to je ono, ten je dobrej. Je to dobrej kluk, šikovnej herec, a ještě je pěknej, držíme palce,“ chválí Marka Kaira.

Nejvíc Marek (Martin Pátek) zamotá hlavu Sandře Černodrinské (Johaně Skálové), která chodí s Petrem Lexou (Petrem Dvořákem). Hraje se jí lépe s Lexou, nebo s novým parťákem Markem? „To nemůžu takhle říct, s oběma se hraje dobře. …ale s Markem asi líp,“ přiznala Sandra.

Poklonu jí vysekl i Marek. „Sandra je hezká, citlivá, mírumilovná, má samé klady,“ řekl. A Sandra také nešetří chválou: „Je docela hezký, dobře se s ním hraje a na natáčení je s ním legrace. Nebere se moc vážně, to je důležité.“ 

Kam až jejich sympatie v Přístavu zajdou? „Už jsme se spolu víckrát líbali a dělali i jiné věci,“ směje se Marek s tím, že víc prozradit nemůže. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

 

 

27. 1. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.