(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Petr Vágner a David Gránský se odvázali. Škoda, že podprsenku měli jen v malém čísle! Jak by to asi dopadlo dál?

Novou prodejnu s volnočasovým oblečením otevřeli v obchodním centru Černý Most. Mikiny, trička, bundy, to vše bylo k mání a o obdivovatele módní značky nebyla nouze.

„Jsem tu ve svém živlu. Je tu hodně mikin a tepláků a já mám tenhle styl ráda,“ libovala si modelka Nikol Švantnerová, která před létem viditelně pohubla. „Zhubla jsem tak tři - čtyři kila. Rozchod s přítelem, do toho stěhování, bylo toho na mne nějak moc. Ale jsem spokojená. Teď se musím jen hlídat, abych to nenabrala zase zpátky,“ měla obavu o svou modelkovskou postavu Nikol.

To moderátor otvíračky Petr Vágner nemá s kily problém. Milovník Spartan Race momentálně trénuje na půlmaraton a sportovní oblečení mu přijde vhod.

„Hodně rád nosím trička a tady je jich nepřeberné množství.“ všímal si Petr, který ke sportu vede i svého syna. „Synovi je šest let a už běžel dětský Spartan, je to borec. To dcera je spíš taková modelka. Té by se v této prodejně moc líbilo,“ smál se Petr Vágner. 

Modelka a misska Natálie Kotková sortimentem překvapená nebyla. „Značku znám. Když jsem byla na studijním pobytu v Anglii, chodila jsme do obchodu na kukačku. Cenami se tam vymykali mému studentskému rozpočtu, tak snad tady v Čechách si spravím chuť,“ počítala Naty Kotková v duchu obsah peněženky.

Novou volnočasovou a sportovní garderobu do šatníku vybírala například Renata Langmannová, Andrea Verešová či David Gránský.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 3. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.