Petr Vágner (Zdroj: TV Prima ) 9x FOTO

Petr Vágner dostal nůž na krk. Jaká hrůza ho čeká, když neuspěje v extrémním závodě?

Herec a moderátor Petr Vágner se připravuje už na třetí extrémní závod Spartan Race, a to v polské Krynici. Po týdnech tvrdého tréninku si ale dopřál pár dní na jachtě v St.Tropez, odkud se pak přesune rovnou do Polska.

Na závody Petr trénoval i v Thajsku, kde byl před několika měsíci. V St.Tropez si ale jen užívá, a to převážně na jachtě.

„Z letiště do hotelu jsem se přesouval dokonce vlastním malým letadlem. Je to paráda. Po závodě v Polsku bych rád jel s dětmi na týden k moři, ještě nevím kam, a plánujeme i stanování na chalupě. Musím to promyslet a skloubit s natáčením Přístavu, který se už zase rozběhl. Divadlo se naštěstí nehraje, ale už jsme začali zkoušet novou hru, která bude mít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru v říjnu,“ říká Petr.

Přiznává, že má z posledního závodu, který se rozhodl absolvovat, trochu strach, protože se opět nechal ukecat k šílené sázce. 

„Vsadil jsem se s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat TOP STAR v bláznivém kostýmu,“ prozrazuje Petr. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 7. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.