(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Petr Vágner proháněl Renatu Langmannovou po Stromovce! I tak vypadá příprava na Prima Run

Vtipný moderátor TOP STARu, herec a dabér Petr Vágner sportuje celý život, 5km „výklus“ na inSPORTline Prima Run tak bere jako lehkou rozcvičku. Je nejen zapálený golfista, ale již dlouhá léta se zúčastňuje všemožných závodů, kde jedinci pokořují své fyzické limity, tudíž je v parádní kondici. Již za pár týdnů se postaví na start závodu inSPORTline Prima Run, který proběhne v sobotu 13. května. Ještě předtím ho ale čekal společný trénink s Renatou Langmannovou.

„Já jsem se celý minulý rok zúčastňoval extrémních adrenalinových závodů s překážkami. Na každý z těch závodů jsem poctivě makal. Letos jsem navíc absolvoval s Romanem Šebrle Pražský půlmaraton, na který jsem se kvůli prima povinnostem nestihl vůbec připravovat, ale dal jsem to. Kousnul jsem se a uběhl jsem to za dvě hodiny,“ pochlubil se moderátor  a přiznal, že tramvaje nedobíhá. Radši je nechá ujet!

„Ačkoli opravdu hodně sportuju, tak tramvaj opravdu nedobíhám. Raději vždy počkám na další,“ smál se Petr Vágner.

Běh je jeden z nejoblíbenějších pohybových aktivit i pro modelku Renatu Langmannovou. Přiznává, že bez sportu by si nedokázala udržet postavu a nemohla by se věnovat modelingu. Sport je pro ni jako droga, kromě běhu dělá třeba thajský box nebo jógu.

„Běhání patří k jednomu z mých nejoblíbenějších sportů. Běhám relativně pravidelně, ale většinou až v jarních nebo letních dnech. V kuse uběhnu tak maximálně deset kilometrů, takže nic velkého. Na loňském Teribear hýbe Prahou jsem si za cíl dala 50 km za týden – a to jsem nakonec splnila. Letos budu číslo určitě zvyšovat,“ slibovala krásná Renata Langmannová. 

Oba protagonisty určitě uvidíme mezi ostatními běžci 13. května na inSPORTline Prima Run v pražské Stromovce.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 5. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.