Petra Hapková (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Petra Hapková uvažuje o rodině. Chce dítě z Klokánku

Den otevřených dětí se konal v zařízení Fondu ohrožených dětí Klokánek v Praze -Štěrboholích.  Pro děti bylo připraveno soutěžní odpoledne a pro příchozí návštěvníky zase prohlídky prostor Klokánku a vystoupení řady známých zpěváků např. Petry Hapkové, Moniky Sommerové, Kamily Nývltové či Báry Mottlové. Mezi příchozími se objevil herec René Přibil s herečkou Reginou Řandovou.

„Klokánku věnuji pozornost už delší dobu. Podporuji je a oni mne na oplátku zvou na své akce. Přestože moc volného času nemám, pro děcka si vždycky čas najdu,“ řekl René Přibil, který momentálně hraje v Divadle Palace v představení Stará dobrá kapela po boku Jaroslava Postráneckého, Svatopluka Skopala a Václava Helšuse.

Čas na vystoupení v Klokánku si udělala i zpěvačka Petra Hapková, která dokonce uvažuje o tom, že si dítě z dětského domova osvojí. 

„Zkušenosti s životem v děcáku mají lidé z mého velice blízkého okolí. Vlastní děti nemám a ani je nechci. Vezmu si radši dítě z dětského domova,“ svěřila se dcera textaře a muzikanta Petra Hapky, která jezdí po republice s recitálem svých i tátových písniček a chystá svoje první CD.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

23. 5. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.