(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Petra Hřebíčková má po porodu zase figuru jako modelka. Kam dala ta kila?

V chystaném filmu režiséra Tomáše Hoffmana a scénáristy Jiřího Vejdělka Bezva ženská na krku si hlavní ženskou roli zahrála Petra Hřebíčková. Její Eliška je inteligentní žena, která se nečekané musí postavit na vlastní nohy, pere se s problémy s odvahou a pomalu začíná kromě řešení krizových situací zvládat i běžné denní starosti a třeba i pro svého filmového parťáka Božínka, neboli Ondřeje Vetchého, péct a vařit.

„Tak to pozor, tu rajskou s knedlíkama, kterou mu servíruji, jsem nevytvořila já, ale rekvizitáři. Musím se pokorně přiznat, že v kuchyni jsem stále elév a pořád se učím. Ze začátku jsem s tvorbou pokrmů docela bojovala, teď, i když k dokonalosti tomu ještě něco schází, mě to začíná bavit. Učím se od svého přítele a sama cítím, že dělám pokroky. A občas jsem na sebe i pyšná,“ s úsměvem vysvětlila Petra, kterou v nejbližší době nečekají žádné pracovní povinnosti, ale pohodička.

„Je to tak. Chystáme s přítelem na dovolenou na Krétu trošku za teplem, odpočinkem a poznáváním. A po návratu? Hraji ve Švandově divadle a hlavně si chci ještě užívat roli maminky. Tu mám hodně ráda a baví snad i mého malého Šimona,“ dodala s úsměvem Petra Hřebíčková.

Kromě ní a Ondřeje Vetchého se ve filmu Bezva ženská na krku objeví i Miroslav Táborský, Tereza Kostková, Jiří Langmajer nebo Václav Postránecký. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 10. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.