(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Petra Hřebíčková o filmu Příliš osobní známost: Emoce v tomto filmu prostě stříkají na všechny strany

Po úspěšné komedii Všechno nebo nic nastoupila do kin nová „Evitovka“, jak se říká knihám nejúspěšnější slovenské autorky Evity Twardzik (Urbaníkové). Film podle knižní předlohy s názvem Příliš osobní známost představí kromě českých hereček Elišky Balzerové, Taťány Dykové Petry Hřebíčkové i několik zajímavých mužů ze Slovenska, Chorvatska a Srbska.

„Už od prvního přečtení scénáře se mi líbilo téma, moje postava je strašně zajímavá. Nestává se často, aby herečka mého věku dostala do rukou scénář, který nelze odmítnout, a myslím, že ten k filmu Příliš osobní známost  takovým byl. Nejen že mi nabídl krásnou roli, ale nabídl mi taky setkání s režisérkou Martou Ferencovou, se kterou jsme se velmi spřátelily a našly velmi brzy společnou řeč,“ svěřila se Eliška Balzerová s tím, že ji velmi zaujala i knižní předloha filmu

„Bylo to vzrušující  a vášnivé natáčení. S Martou Ferencovou je to vždycky živočišné. Ale byla to samozřejmě i legrace, protože scénář sám o sobě má spoustu trefných a vtipných dialogů. Vyzkoušeli jsme si v tomto filmu všechny tváře lásky, jak tu zranitelnou, tak tu opravdovou, jak smutné, tak veselé situace. Emoce v tomto filmu prostě stříkají na všechny strany,“ dodala představitelka Natálie Petra Hřebíčková.

České ženské trio v hlavních rolích – Elišku Balzerovou, Tatianu Dykovou a Petru Hřebíčkovou – doplnili  slovenští herci Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš, Chorvat  Janko Popović Volarić a Srbové Branislav Trifunović a Predrag Manojlović. Toho mohli diváci vidět například i v kultovním filmu režiséra Emira Kusturici Černá kočka, bílý kocour.

Ve filmu zazní také speciální song, který nazpívala herečka Nikol Štíbrová spolu se slovenskou kapelou IMT Smile.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

20. 1. 2020 14:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.