(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Petra Janů je na zajíce. Vyměnila sterou kapelu za mlaďochy.

Zpěvačky Petra Janů a Věra Špinarová se opět sejdou na podiu. Na podzim vyrazí na 12 společných koncertů a jejich Tour 2015 skončí v prosinci v sále Lucerny.

Petra Janů a Věra Špinarová si spolu zazpívaly již na osmi  koncertech minulý  rok. Pro velký zájem diváků pokračuje toto tour s trefným názvem „ exkluzivní spojení jedinečných hlasů“  i v roce  2015 a zpěvačky absolvují  o čtyři koncerty navíc.

„ V loni nám to nestačilo, ve spoustě měst jsme nebyly a nechceme  o to posluchače připravit. Ale to si dělám legraci,“ smála se Petra Janů a dodala: „ Loňského roku to mělo úspěch, tak letos se povedlo domluvit 12 koncertů.“

Vzhledem k dlouholeté pěvecké kariéře obou zpěvaček, existuje ještě nějaké město, kde nevystupovaly?

„ Zpívám už dlouho a někdy mám pocit, že jsem snad už vystupovala všude. Stane se mi, že zjistím, že jsem už v tom daném městě vystupovala, ale že to bylo už hodně dávno.  Tak mám nyní možnost í si  ty koncerty  užít  nanovo,“ vysvětluje Špinarová

Věru Špinarovou doprovodí opět Band Adama Pavlíka, Petra Janů představí novou doprovodnou skupinu Amsterdam.

„ Koncerty odzpívám s úplně novou kapelou. Jsou to mladí kluci, plní energie a bude to mít zase jiný nářez. No, nejsou to úplně ušáci, věkový průměr je 40 let. I když proti mně s Věrou jsou to vlastně zajíci,“ vysvětlovala se smíchem  Petra Janů výměnu  starších hudebníků za mladší.

 

Skupiny Golem se Petra Janů nezříká, nechá si je na jiné akce, trochu komornější než jsou velké koncerty.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

14. 5. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.