(Zdroj: Herminapress.cz ) 79x FOTO

Petra Janů: Panáky mám už dávno vypité, teď jsem na červené!

PRAHA – Zpěváků a herců, kteří se mohou pochlubit, že mají víno s vinětou, na které je jejich portrét není mnoho. Přesněji něco přes třicet a včera k nim přibyla další dvojice. V Mount Steak Restaurantu bylo pokřtěno bílé Chardonnay, na němž se usmívá Pet

„Já vínko můžu. Doby kalení jsou dávno pryč, svou životní dávku tvrdého alkoholu jsem už před drahnou dobou vyčerpala a teď jsem hlavně na červené víno. To mi chutná, dodává mi příjemné pocity i náladu. A tohle moje André je opravdu vydařený nápoj,“ svěřila se Petra Janů.

To Petr Janda se panákům nevyhýbá, dopřeje si i pivko a samozřejmě, jako gurmán, preferuje k různým druhům jídla kvalitní vína. „Červené nebo bílé, rád mám oboje. Trochu se vyznám, a tak vím, co se k čemu hodí. Sám mám doma takovou malou vinárničku a sklípek s asi stovkou lahví a vším, co k tomu patří, ale abych pravdu řekl, k sobě do vinárny chodím minimálně,“ prozradil Janda, který, stejně jako Petra Janů, ocenil kvality „svého“ Chardonnay.

Slavnostního aktu se zúčastnila i řada kmotrů, kteří víno se svou vinětou už mají, např. zpěvák Peter Nagy či malíř Kristián Kodet, ale i pěkná řádka těch, co na něj (možná) čekají – třeba zpěváci Petra Černocká, Jakub Smolík, Miluška Voborníková a mnozí další.

29. 5. 2014 21:27 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.