(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Petra Janů to s mužskými umí! Začne to telefonátem a skončí to v posteli!

Zpěvačka Petra Janů se před několika dny vrátila z odpočinkově poznávací dovolené na Kubě a jak je jejím zvykem, ani při relaxaci nezapomněla kout plány na nejbližší i ty vzdálenější měsíce. To koneckonců potvrdila i včera v prodejně SCANquilt, kam pozvala i své pěvecké parťáky Vaška Noida Bártu a Petra Koláře. A ne proto, aby si spolu s ní prohlédli nabídku povlečení, dek či polštářů, ale rovnou do ustlané postele, protože v ní se prý nejlépe tvoří a plánuje.

„S tím kutím plánů je to fakt. Letos oslavím půlkulaté narozeniny a současně i pětačtyřicet let pěvecké kariéry, takže dost dobrý důvod k tomu, aby se něco pořádného dělo. A dít se opravdu bude. Vaška i Petra jsem si na lože nepozvala pronic zanic. Prvně jmenovaný bude stálým hostem na mém chystaném koncertním turné s názvem Léta bláznivá, které začne 15. října ve Zlíně a skončí 18. listopadu, v předvečer mých pětašedesátých narozenin, v Lucerně, a Petr spolu s námi a mou kapelou vystoupí na finále v Praze. Takže ano, chlapy mám, kdyby měl někdo péči o mé soukromí, a to pořádné a těším se, až vyrazíme za fanoušky,“ uvedla trojnásobná zlatá slavice.

Spolupráce s Kolářem i Bártou na turné se upekla ještě na Kubě. Petra vzala mobil, brnkla oběma pánům a bylo vymalováno. Ani jeden nedělal cavyky a naopak pozvání přijali okamžitě a jak v posteli potvrdili, velice rádi a s chutí.

„Nebylo, co řešit. Petru znám řadu let a jsme téměř stejná muzikantská krevní skupina a zazpívat si na jejím koncertě, to se neodmítá. Navíc se těším, že to rozjedeme až se z nás i diváků bude kouřit,“ nechal se slyšet Petr Kolář. 

„Já to mám trošku jinak. Poprvé jsem se potkal s Petrou Janů loni v prosinci, kdy jsme spolu zpívali ve Španělském sále a hned jsme si padli do noty. Bylo to, jako bychom spolu vystupovali už řadu let, a to, že mě pozvala na turné beru jako velkou čest a už nemůžu dočkat,“ s nadšením sdělil Vašek Noid Bárta.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 4. 2017 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.