(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Petruška Hapková: Práce mi pomáhá trochu zapomenout

Čtvrtého prosince se Petruška Hapková na Vyšehradě naposledy rozloučila se svým tátou, hudebníkem, skladatelem a zpěvákem Petrem Hapkou a včera se, spolu se svou matkou, objevila v Ecosalonu Rolland na vernisáži fotografií kamaráda Jakuba Ludvíka.

„Jakub tátu vyfotografoval před dvěma lety, kdy jsme do jeho atelieru přišli spolu. Byla to příjemná práce a pro mě teď i hezká vzpomínka. Už více než čtyři měsíce uplynulo od doby, kdy táta umřel a stále ho mám před očima. Trochu zapomenout mi pomáhá práce, bez ní, manžela a mámy, by to bylo mnohem těžší. Vystupuji proto hodně často a také připravuji nové cédéčko se šansony. Přes léto pojedu zpívat i na pár festivalů a jsem za to ráda,“ svěřila se Petruška a s troškou smutku v očích se nechala vyfotografovat u tátovy fotografie.

Na vernisáž dorazila i modelka Eliška Bučková. Sice jen na pár minut, ale jak řekla, nemohla nepřijít. „Jakub Ludvík mě fotil snad pětkrát a další společná práce nás čeká už za pár dnů, kdy odjedeme do Vysokých Tater nafotit jaro na horách. Navíc mám před sebou i řadu přehlídek a také zpívám. Možná, pokud pan režisér bude mít zájem, tak bych se vrátila i do muzikálu Hamlet, ale to je zatím otevřená otázka,“ informovala v letu Eliška a za krátko se vypařila.

Zazpívat na vernisáž přišla šansoniérka Renata Drössler, která si přivedla s sebou i dceru. „Natálka má ráda fotografie, tak jsem jí nemohla nechat doma a já se s Jakubem znám léta, poprvé mě fotil někdy před dvaceti lety, takže jsem tu, abych jemu i hostům zpříjemnila podvečer,“ uvedla Renata a přidala další písničku. 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

8. 5. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.