Johnny Depp v kostýmu Jacka Sparrowa navštívil dětskou nemocnici. (Zdroj: Falcon )

Pirát se zlatým srdcem: Johnny Depp coby Jack Sparrow překvapil nemocné děti

Naprostý úžas, silné emoce, obrovská radost. Tak reagovaly děti, které v nemocnici v australském Brisbane spatřily skutečného Jacka Sparrowa. Johnny Depp (52) tak ukázal, že je to nejen velký herec, ale že má ještě větší srdce.

V kostýmu legendárního piráta si to Depp nakráčel do dětské nemocnice a jeho show mohla začít. Nejprve se setkal s děvčetem, které bylo z jeho přítomnosti v totálním šoku. Když si americký herec řekl o obejmutí, dívka mu padla do náruče, čímž se postarala o jednu z nejdojemnějších scén internetu.

Johnny Depp se však věnoval i dalším dětem, s nimiž si ochotně povídal, hrál a nafotil s nimi spoustu fotek. Hollywoodská hvězda vykouzlila úsměv na tváři i lékařům a sestřičkám. Ostatně ve videu, které má v tuto chvíli na YouTube už přes 700 tisíc zhlédnutí, to sami uvidíte – stačí kliknout sem.

V Austrálii točí Depp už pátý díl Pirátů z Karibiku a zatím ho provázely spíše problémy. Nejdříve si poranil ruku, takže musel zpět do Států, aby ho ošetřil specialista. Poté se zase nepohodl s místními úřady kvůli svým dvěma psům, které musel nakonec poslat domů.

Návštěva malých pacientů a jiskřičky v očích dětí i jeho jistě zahřály na duši a dodaly mu plno nové energie.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 7. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.