Herci Zdeněk Piškula a Anna Linhartová jsou novým párem českého šoubyznysu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Piškula a Linhartová poprvé ve společnosti jako pár: Mrkejte, jak jim to spolu sluší!

Herečka Anna Linhartová (21) a hvězda pohádky Tři bratři Zdeněk Piškula (17) se spolu poprvé od provalení jejich vztahu objevili jako pár ve společnosti. Dcera herečky Jitky Asterové (55) dorazila s o čtyři roky mladším přítelem na premiéru muzikálu Romeo a Julie.

Ano, tvoříme pár. Stalo se to po prázdninách. Poznali jsme se na karlovarském festivalu, pak jsme se nějak potkávali v Praze a nato to nějak vzniklo,“ usmívá se herec, jenž před Annou chodil s Terezou Hodanovou (15), nejslavnější českou youtuberkou, která si říká Teri Blitzen.

Se svou potenciální tchyní se už Zdeněk zná: „S maminkou Aničky jsem se znal ještě předtím, než jsme spolu začali chodit.“

Jediným překvapením pro nás tedy bylo, že se mladému herci muzikál světového formátu vůbec nelíbil a neváhal to během divadelní přestávky přiznat. 

„Znám klasiku od Shakespeara, tu muzikálovou verzi zatím ne. A moc nadšenej z toho zatím nejsem. Myslím, že se to dá udělat líp,“ krčil rameny Piškula, který prý neodsuzuje všechny muzikály, jen se mu zrovna tento nelíbil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 9. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.