Lou Fanánek Hagen (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Pivo zdarma a pořádná hokejová podívaná. Do boje půjdou dva hvězdné týmy

Podruhé v historii české hokejové extraligy se odehraje její Nulté kolo. Fanoušky čeká pořádná podívaná, na led totiž vyjede mužstvo HC Stará Kovárna, posílené o známé osobností českého šoubyznysu, a to především hudebního. Hokejový dres na sebe obléknou nejen Tři sestry, ale zastoupení budou mít také kapely, muzikanti a osobnosti jako Sagvan Tofi, Ota Baláž, CYP z Ostravy, kapela Harlej, Support Lesbiens, kapela Mekyho Žbirky a další.

Jako soupeř nastoupí fanouškovský tým milovníků piva HC Radegast team, složený z výherců letní hokejové soutěže, konané během koncertů Tři sester Radegast tour. Kapitánem tohoto týmu a zároveň patronem celého utkání je mnohonásobný mistr světa František Kaberle. Na ledě se ale objeví i další hvězdy extraligového hokeje, Libor Procházka, Zdeněk Eichenmann, Jan Platil, Jaromír Látal…

Nulté kolo se odehraje na zimním stadionu v pražském Edenu v úterý 18. října. Buly utkání vhodí rozhodčí v 18:00 hod. Vstupenka za symbolické vstupné 30,- Kč zahrnuje jedno čepované pivo Radegast zdarma!

Kromě zábavného utkání čeká na fanoušky v pražském Edenu také doprovodný program. Soutěžit se bude o unikátní Třísesterskou hokejku s podpisy členů kapely, pravé šampaňské Tři Sestry z limitované edice 150ti lahví a další zajímavé ceny.

Exhibice sice nemá dlouholetou tradici, ale má tímto směrem, jak potvrzují slova ředitele extraligy, Josefa Řezníčka, dobře nakročeno: „Jsem rád, že má extraliga další originální zážitek pro fanoušky. Třeba jsme založili novou tradici nultých kol. Každopádně zvu všechny fanoušky, bude to stát za to,“ řekl ředitel extraligy Josef Řezníček.

Brány zimního stadionu v Edenu se otevřou v 17:00 hodin. Zápas začne o hodinu později. V rámci programu bude připravena autogramiáda hvězd a rozhovory s hráči. Vstupné je 30,- Kč a každý obdrží ke vstupence poukázku na čepované pivo Radegast. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2016 16:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.