Na Plese v Opeře se bude dražit vlastnoručně podepsaný dres fotbalisty Davida Beckhama. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Ples v Opeře obdarovala fotbalová legenda David Beckham!

Největší plesová událost roku Ples v Opeře, který se letos uskuteční už 6. února, získal vzácný dar do charitativní dražby, která je každoročně součástí programu a pomáhá lidem, kteří to potřebují. Z Los Angeles dorazil v pátek do Prahy vlastnoručně podepsaný dres anglického fotbalisty Davida Beckhama, který jej poslal jako osobní dárek výhradně pro tuto událost. Výtěžek dražby tentokrát podpoří fond UNICEF, s nímž je sportovec pevně spjatý.

I letos je hlavním posláním Plesu nejen bavit, ale především pomáhat. Charitativním partnerem se pro rok 2016 stal UNICEF (Dětský fond OSN). Už 6. února 2016 budou mít jeho hosté možnost vydražit unikátní dar, kterým je dres s vlastnoručním podpisem od fotbalové legendy Davida Beckhama. Tento sportovec byl jmenován vyslancem dobré vůle UNICEF 10. února 2005.

„Potřeba pomoci dětem nebyla nikdy v minulosti větší než dnes. Po ukončení kariéry profesionálního sportovce mám nyní více času na charitativní projekty a chci pomáhat, jak je jen možné. Proto jsem se ve spolupráci s UNICEF rozhodl založit nadační fond 7, který je vyjádřením mého odhodlání ještě více pomáhat ohroženým dětem po celém světě. Společně můžeme zachránit životy milionů dětí. Všechno, čeho jsem v životě dosáhl – moje kariéra, moje rodina – to vše mě přivedlo k rozhodnutí, udělat, co je v mých silách, abych pomohl chránit děti na celém světě. Rád bych, aby na mě moje vlastní děti byly pyšné,“ řekl Beckham na tiskové konferenci ke spuštění jednoho z nových projektů fondu, nazvaného 7: The David Beckham UNICEF Fund. 

V loňském roce přinesla dražba Plesu v Opeře částku 2,3 milionu korun a její výtěžek putoval na podporu projektů Nadace Terezy Maxové. Spolu s dresem Davida Beckhama čekají na hosty v charitativní dražbě další zajímavé předměty, například unikátní skleněné srdce od designéra Maxima Velčovského, luxusní postel Hastens nebo luxusní hodinky Balmain z Hodinářství Bechyně. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 1. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.