(Zdroj: Archiv Finále Plzeň ) 12x FOTO

Plodková je pro každou srandu: nechala si vycpat prsa, hodit po sobě dort a vyblbla se v planetáriu

Herečka Jana Plodková (35) si užila víkend na filmovém festivalu v Plzni. Přijela tam s delegací k seriálu Kosmo, kde hraje kapitánku Musilovou s obrovským vycpaným poprsím, kvůli kterému ji nevzali na palubu kosmické lodi. Jana je pro každou legraci a tak se při té příležitosti pěkně vyblbla ve zdejším planetáriu! Alespoň se tak podívala do vesmíru, který jí v seriálu vyfoukla herecká kolegyně Eva Josefíková.

Při promítání maratonu seriálu Kosmo na Finále Plzeň Plodková vzpomínala na svou roli vnadné kapitánky: „Poprsí mi vůbec nevadilo, ale člověk kvůli tomu měl najednou úplně jiné prostorové vnímání. Narážela jsem do futer, a když jsem jedla, tak jsem si to radši musela sundat. Kdyby mi něco spadlo ze lžíce, tak tady by to bylo jasný,“ smála se Plodková. „V životě jsem nezažila, že by mi chlapi koukali do výstřihu. Jako nikdy, i když jsem měla push-upku, to se to prostě nikdy nestalo. A najednou, i když všichni věděli, že mám vycpanou podprsenku, mám ty prsa udělaný, tak stejně mi všichni koukali na prsa. A bylo jedno, jestli to je vyhnaný nebo ne, podvědomě ten pohled šel dolu,“ popisovala krásná herečka.

Scénárista Tomáš Baldýnský se jí prý za vycpaná prsa doteď omlouvá. „Mě ale tyhle výzvy baví, můžu se přeměnit v někoho jiného. Bylo to pro mě velké potěšení,“ řekla herečka

Nedávnou výzvou pro Janu bylo i natáčení festivalové znělky Finále Plzeň, kde jí Pavel Liška zasáhne dortem do obličeje. „Já jsem nikdy dortovou bitvu nezažila. Poprvé jsem se lekla, když na mě dort přiletěl. Ono to tak dutě pleskne, ale vůbec to nebolí. Bylo to strašně vtipný, já jsem za to strašně ráda,“ přiznala Plodková, která je spolu s Liškou tváří letošního ročníku Finále.

S delegací dorazila i Eva Josefíková (26), která Janě let do vesmíru v seriálu vyfoukla. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

 

25. 4. 2017 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.