Jana Plodková (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Plodkovou u plotny neuvidíte. Herečka se radši věnuje Castingu

Herečka Jana Plodková (34) se netají tím, že rozhodně není hvězdou kuchyně. Bez okolků přiznává, že tvorba lahůdek nebo běžných jídel není jejím šálkem kávy a proto se ani ke sporáku příliš nehrne.

„Prostě a jednoduše, já vařit neumím, proto kuchyň ráda přenechávám k tvorbě svému partnerovi, který je na rozdíl ode mě kuchtíkem nadmíru zdatným, a s jeho výtvory jsem vždy velice spokojena. Ale pozor, on sice vaří, ale i já přispívám k chodu kuchyně. Jak? Třeba skvěle myji nádobí. Připadá mi to fér, že se o práci v téhle frekventované místnosti podělíme, a tak to mám být,“ vysvětlila nám Jana na tiskové konferenci k novým pořadům internetové televize Stream.cz.

„Od vaření, nebo vlastně nevaření se posuňme k novince, v níž hraji. Bude to osmidílný seriál Casting, kde představuji majitelku castingové agentury, mým asistentem je Jakub Žáček a na krku mám ještě hypochondrického manžela Marka Daniela, s nímž se snažím rozvést. To vše v kombinaci je docela děs a běs. Nechci nic prozrazovat, ale myslím si, že je to velice podařené dílko plné humoru a vtipu. Proto jsem do toho i šla, bavilo mě natáčení a snad Casting chytne i diváky,“ doplnila Plodková.

Kromě ní a Jakuba Žáčka se v epizodách objeví i celá plejáda známých herců, např. Pavel Liška, Lukáš Pavlásek a třeba i Vojtěch Dyk, Martha Issová či Aňa Geislerová a řada dalších. Novinkou budou na Streamu.cz třeba i vlastní animované Pohádky z lednice, magazín Ondřeje Horáka, cooking show Luxus na talíři. Ze známých a oblíbených pořadů bude pokračovat Tunovo A DOST!, Kazma představí One Man Show a do propadliště dějin nespadne ani foodblogerka Koko či další oblíbené programy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 3. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.