Míša bude hrát v Ulici svobodnou matku dvojčat, je jí i v reálu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Po 7 letech se do Ulice vrací Míša Maurerová: Chyběla vám kadeřnice Digi?

Do nekonečného seriálu Ulice se po sedmi letech vrací postava kadeřnice Digi, tedy herečka Michaela Maurerová (35).

"Bylo mi řečeno, že se vlastně nevrací. Já tam celých sedm let byla, jen jsem žila v Londýně a psala jsem pohledy," vysvětlila Super.cz Míša.

Maurerová kdysi z Ulice odešla po vzájemné dohodě, neboť chtěla otěhotnět. Což se podařilo a její dvojčata Pepa a Majdalenka už půjdou v září do školy. "Bude to ostrý start, kdy se stanou součástí instituce a do smrti už je budou čekat jen povinnosti," míní herečka.

"Snažím se je na to připravit, ale to se asi nedá. Ale myslím, že to zvládneme. Taky jsem dokončila základní školu," smála se. "Na mně pak je, abych zvládla být trpělivá. Zatím se mi zdá, že by se jim mohla líbit paní učitelka, která se mi na první třídní schůzce jevila jako krásná a sympatická ženská. Já budu jen takový domácí koordinátor," dodala Michaela.

Prázdniny už Míše a dětem nejspíše skončily. "Užili jsme si je. Byli jsme v Legolandu, pod stanem, u vody, s tatínkem byly děti u moře. Teď jsme měli odjet do jižních Čech na koně, ale všichni jsme chytili angínu, máme antibiotika a koně si užijeme jen ve hře Dostihy a sázky, která u nás doma právě letí. Ale snad se ještě na nějaký výlet vypravíme," uzavřela Maurerová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.