Miss Nikol Švantnerová ukázala, po kom zdědila půvab. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Po kom je krásná Nikol Švantnerová? Prohlédněte si pozorně její maminku!

Modelka Nikol Švantnerová (22) vyrazila i s maminkou Danou (43) na obhlídku pražské kliniky plastické chirurgie. Na programu byla prevence rakoviny prsu.

Na první pohled bylo jasné, po kom úřadující Česká Miss zdědila svůj půvab. „Bude to výška, štíhlá postava, po mamince jsem i tmavá. Táta je modrooký. Hodně jsem ale zdědila také po babičce, rysy jdou u mě ob generaci,“ prozrazuje Nikol.

„Maminka Nikol vypadá velmi mladě, nemá téměř žádné vrásky v obličeji ani pokleslou kůži. Při jejich vzájemném srovnání můžeme předpokládat, že Nikol bude vypadat dlouho mladistvě, bude mít štíhlou, hezkou postavu,“ konstatoval vedoucí lékař Roman Kufa.

S maminkou má Nikol kamarádský vztah. „Na společné dovolené už není čas, ale nemyslím si, že by tam byl problém, rozuměly bychom si. Ani s přítelem nemám problém přijet k rodině na víkend. Takhle býváme na chatě celý den a skvěle si rozumíme,“ říká modelka a maminka souhlasně přikyvuje.

Na kliniku přišly i kolegyně Švantnerové ze soutěže Andrea Kalousová (18) a Karolína Mališová (18), které si rovněž nechaly vysvětlit a názorně ukázat, jak preventivně kontrolovat svá prsa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 7. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.