Jaro Smejkal (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Po nevydařených vztazích je Jaro Smejkal single. Sex si ale neodpírá

Kapela Burma Jones, o které teď nebylo moc slyšet a kontroverzní zpěvák Jaro Smejkal, to dali dohromady a pokřtili svůj první videoklip. Během léta je čeká spousty společných koncertů a zdá se, že spolupráce se oběma stranám vyplatila.

„Začíná se to opravdu pěkně rozjíždět. Chceme, aby byla Burma trochu výstřední a netradiční" svěřil se zpěvák, který samozřejmě neopustil svou sólovou dráhu. I tak si, ale nechal prostor na odpočinek, který prý už nutně potřebuje. Čekají ho hned dvě dovolené. S žádnou novou láskou, ale asi nepojede, prý je na vztah ještě trochu sobec.

„Zjistil jsem po mnoha vztazích a jednom dlouholetém, že na to ještě nejsem připraven. Nechci nikoho trápit tím, že na něj nebudu mít kvůli práci čas," svěřil se zpěvák a dodal, že intimní prožitky si ale neodpírá.

„Nejsem příznivcem jednorázovek, ale to, že jsem sám, neznamená, že bych neměl sex. Můžete potkat někoho s kým je vám dobře, ale do vztahu nejít" usmívá se Jaro. A pokud by předsejen pocítil potřebu se k někomu přitulit, dostal prý vycpaného panáka, který je určen speciálně pro single lidi.

Mohlo by se také zdát, že potetovaný zpěvák se bolesti a impulzivních nápadů nebojí, ale opak je pravdou. Dvě věci by rozhodně neudělal. Nenechal by si vytetovat jméno partnera a nenechá si ozdobit intimní partie. 

„Když jsem si dal udělat piercing do bradavky, byla to taková bolest, že vím, že tam dolů určitě ne" smál se Jaro.

 

23. 6. 2016 08:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.