Robert Mikluš, Roman Vaněk (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Po Tondovi Blaníkovi přichází souboj kuchařů v sitcomu Žrouti

Podnikatel, kuchtík, moderátor a autor řady kuchařek Roman Vaněk je nejen milovníkem chutné a kvalitní „krmě“, ale nepohrdne ani kvalitními nápoji. Včera v restauraci Národní nálevna, kde zástupci internetové televize Stream.cz představili nejnovější pořady, s chutí otestoval koňáček a podle spokojeného úsměvu bylo jasné, že mu chutnal.

„Měl jsem na starosti pořady jako Peklo na talíři nebo nejnověji Jídlo s.r.o., ale relaci Peklo ve skleničce ještě ne. To bych si ovšem odpustil. Tady kolega Robert Mikuš dal do kupy kuchařku Luxus na talíři, kterou pokřtíme a účinkuje i ve stejnojmenném pořadu, takže já bych si dal říci ne Peklo, ale Luxus ve skleničce. Žádné patoky, jen kvalitka,“ zasnil se na chvilku Roman, ale hned dodal:

„Určitě na Streamu.cz vymyslíme, kromě probíhajících pořadů, do budoucna něco atraktivního. Pití alkoholu vynecháme. Játra a ledviny budeme raději šetřit, stejně jako diváky. V pořadech dáváme dobré rady a ne špatné příklady,“ dodal Vaněk.

Stream.cz chystá od 13. května hraný seriál Žrouti jehož terčem jsou pořady o vaření, již zmíněný Luxus na talíři a Vaříme s Mírou, a nevraživost mezi kuchaři, kteří v nich vystupují. Jde v něm o prolínání fikce s realitou okořeněnou notnou dávkou černého humoru.

V seriálu objeví mj. Roman Mrázik, Jana Plodková, Zuzana Stavná, Václav Kopta a řada další známých herců.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 5. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.