(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Podhůrský dostal Jirešovou do postele! A to má dva roky vážnou známost

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Herec a muzikant Zdeněk Podhůrský už dva roky velice vážně toká se svou přítelkyní Veronikou, ale jak jsme se přesvědčili, přijde-li touha, věrnost jde stranou a hormon slaví úspěch. Není se ovšem co divit, zkříží-li mu cestu kolegyně Iva Jirešová. Pak jdou všechna předsevzetí stranou a je-li navíc na blízku postel, je škoda nechat jí prázdnou. A jak naznačují fotografie vodorovná poloha oběma parťákům vyhovuje.

„No, je to tak. Ovšem naštěstí jde o roli, takže moje partnerka Veronika nemá důvod žárlit nebo, nedej bože, dělat scény. S Ivou si na jevišti rozumíme, tohle představení nás oba baví, a že skončíme tak, jak skončíme nám předpisuje scénář. A myslím si, že podle ohlasu z hlediště, si tuhle zdařilou komedii užívají i diváci,“ nechal se slyšet po branické premiéře inscenace Hledání ztraceného ráje, autora a režiséra Vlastimila Venclíka, Zdeněk Podhůrský.

Příběh je o vztahu dvou lidí, jde ale opačně, než život chodí.

„Začínáme jako osmdesátiletý pár, pak jsme šedesátníky, čtyřicetiletou dvojicí a nakonec mlaďochy. Není jednoduché se vžít do různorodých věkových kategorií a není jednoduché výrazně zestárnout a omládnout během chvíle. Ale snad nám to jde, i když na přeměny v zákulisí nemáme moc času. A je, konkrétně pro mě, hodně zajímavé, zažít a prožít a také přežít v tomhle příběhu s jedním partnerem celý život. Překonat běžné i méně netradiční problémy a vůbec všechno, co je i není dobré. Věřím tomu, že takové pevné vztahy existují, kdy dva lidé jsou spolu celý život. Je to hezká představa, i když ne častá,“ svěřila se Jirešová.

Branické divadlo se včera bavilo. Hledání ztraceného ráje viditelně zaujalo třeba režisérku Irenu Pavláskovou, herce a dabéra Zdeňka Mahdala, s úsměvy na rtech hlediště opouštěl i Luděk Sobota s manželkou Adinou, synem Ladislavem a jeho přítelkyní. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

21. 2. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.